Uncategorized

“Kobi is the first official Pigeon dealer in the Baltic States!

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”73363″ img_size=”full” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Japoniška produkcija pasaulyje garsėja dėl itin aukštų kokybės standartų, tad ir Lietuvių šeimos netruko ją išbandyti ir pamilti. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Kobi” tapo pirmaisiais oficialiais Japonijos gamintojo „Pigeon” atstovais Baltijos šalyse!

„Pigeon” yra rinkos lyderis vaiko ir mamos priežiūros prekių kategorijoje Japonijoje. Siekdami užtikrinti maksimalų savo gaminamų gaminių saugumo, kokybės, komforto lygį, „Pigeon” itin daug investuoja į mokslinius tyrimus bei produktų bandymus.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje kobioki.lt nuo šiol galite įsigyti aukščiausios kokybės, sertifikuotus  „Pigeon” produktus Jūsų mažylio priežiūrai. Nosies gleivių atsiurbėjas, dantų šepetėliai, burnos priežiūros servetėlės, šampūnas – tai tik maža dalis to, ką galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prekių asortimentą nuolat pildysime, tad esame tikri, kad kiekvienas klientas mūsų parduotuvėje atras savo šeimai reikalingų produktų.

„Pigeon” produktų asortimentą rasite paspaudę nuorodą.

More about the Pigeon brand: www.pigeonbaby.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]